Nasza kadra

czyli jedna z wielu korzyści nauki w amo play & learn

mgr Dorota Szabrańska – pedagog

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W ubiegłym roku szkolnym zdobyła stopień nauczyciela kontraktowego. Ciepła, urocza i kompetentna. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Ma wyjątkowe podejście do dzieci, z którymi pracuje już ponad 4 lata. Uzdolniona plastycznie, ma głowę pełną pomysłów, z nią dzieci nie mogą się nudzić! Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, dobrej książki i muzyki. Od września szczęśliwa mama Zuzi 🙂

 mgr Patrycja Szabrańska – pedagog

Ukończyła Pedagogikę Społeczno – Wychowawczą, magister pedagogiki przedszkolnej z logopedią. W lipcu ubiegłego roku zdobyła stopień nauczyciela kontraktowego. Pełna zapału i entuzjazmu, którym potrafi zarazić każde dziecko. Wesoła i pogodna, zawsze serdeczna i otwarta na potrzeby dzieci. Prywatnie szczęśliwa posiadaczka psa o imieniu Sara. Uwielbia podróżować, czytać książki. Jest wielką wielbicielką zielonej herbaty i pomarańczy 🙂

mgr Agnieszka Popławska – pedagog

Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z terapią pedagogiczną, obecnie jest na podyplomowej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczona w pracy z dziećmi, także niepełnosprawnymi. Cierpliwa, serdeczna, kreatywna, uzdolniona plastycznie. Szczęśliwa mama  dwuletniego Hubercika i rocznej Juleczki.  Miłośniczka podróży rowerowych, jazdy konnej oraz tańca.

Patrycja Karolak – instruktor zajęć ceramicznych

Ceramiką zajmuje się już kilkanaście lat, w tym od kilku lat prowadzi zajęcia z dziećmi w przedszkolach. Najbardziej ruchliwe dziecko na jej zajęciach siedzi przy stoliku jak urzeczone.

mgr Monika Wałaszek – absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej- edukacja zintegrowana z pedagogiką  przedszkolną i logopedią. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu logopedii ogólnej. Od wielu lat prowadzi terapię  w warszawskich przedszkolach. Uczestniczka licznych form doskonalenia zawodowego.

Wychowanie naszych przedszkolaków wspiera psycholog – mgr Klaudia Kowalska

Mgr Klaudia Kowalska – studia wyższe  ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale psychologii. Studia  podyplomowe na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie z zakresu Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Uczestniczyła w  licznych kursach, szkoleniach, stażach oraz w konferencjach. Od 2008r. prowadzi  Pracownię Psychoedukacyjno – terapeutyczną  „ Za rękę”  w ramach której m. in. współpracuje z lokalnymi szkołami. Organizowała szkolenia dla rad pedagogicznych, uczestniczyła w projekcie szkoleniowym dla nauczycieli „Profesjonalny nauczyciel” oraz pracowała jako wykładowca na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – realizowała kurs „Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana” z kwalifikacjami nauczycielskimi.  Zawodowo szczególnie interesuje się neuropsychologią i  psychoedukacją rodziców.

FRU – Fabryka Radosnych Uśmiechów

Dbając o rozwój fizyczny naszych dzieci poza codzienną gimnastyką, zaprosiliśmy do współpracy fachowców od ćwiczeń kompensacyjno – korekcyjnych, funny judo i tańca z FRU, czyli Fabryki Radosnych Uśmiechów. Gimnastyka z p. Piotrem jest zawsze fantastyczną przygodą, zaś ciocia Karolina potrafi z każdego chętnego uczynić prawdziwego mistrza judo. Ciocia Marta, która prowadzi zajęcia taneczne, dzięki układom tanecznym wprawia wszystkich we wspaniały nastrój.